Zamknij

Listwy dekoracyjne

O firmie

Nazwa firmy

LAMELE 3D

O produktach

LAMELE3D to nowoczesne rozwiązanie na wykończenie ścian i sufitów, które nadaje wnętrzom niepowtarzalny charakter. W ofercie firmy LAMELE3D znajdują się lamele w okleinach drewnopodobnych jak i naturalne fornirowane. Polecane przez architektów i dekoratorów wnętrz jako modne i trwałe wykończenie. Lamele nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, a spotyka się je w najmodniejszych restauracjach, nowoczesnych biurach, luksusowych hotelach i w prywatnych nieruchomościach.


Lamele na ścianie - zrób to sam!

Produkty firmy LAMELE3D zostały opracowane tak, aby maksymalnie ułatwić montaż nie tylko profesjonalistom, lecz także majsterkowiczom. Istotną rolę odgrywają tu wspomniane listwy wykończeniowe. Pozwolą łatwo i szybko dekoracyjnie wykończyć przestrzeń między lamelami, a jednocześnie przyspieszają montaż, gdyż precyzyjnie i stabilnie określają rekomendowane odstępy. Co więcej, nie ma potrzeby sięgać po wiertarkę. Wystarczy przygotować klej montażowy, poziomicę, piłę do drewna oraz skrzynkę uciosową.


Szeroki wybór kolorów

Spośród dostępnych kilkunastu kolorów lameli o wymiarach 3x4cm, do wyboru są również lamele fornirowane naturalnym dębem. Lamele te charakteryzują się wysoką jakością, strukturą i odcieniem naturalnego drewna, dodatkowo jest to gotowy produkt do montażu, zabezpieczony bezbarwnym olejem. W ofercie firmy LAMELE3D dostępne są także lamele o wymiarach 3x1,8cm, które polecane są w szczególności do montażu na suficie ze względu na obniżoną wagę.

Lokalizacja salonu

Zajrzyj do salonu Pro-Interio osobiście!

Łódź, al. Włókniarzy 219

Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Sprawdź dojazd w Google Maps